Movies
Ratings
26
Woman of the HourRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good BoyRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
WickedRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 1.0
HappyendRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0