Series
Ratings
102
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0