Movies
Ratings
136
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
CJ7: The CartoonRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
PiRated ★ 4.0
ThelmaRated ★ 3.5