Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Steel Troops WRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
AemaRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 0.5
Wind BreakerRated ★ 1.0
The Apothecary DiariesRated ★ 1.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0