Movies
Ratings
108
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Until the Stones SpeakRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5- AbroadRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Kung FuryRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Sucker PunchRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5