Series
Ratings
14
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Ayakashi: Samurai Horror TalesRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
- Vengeful SpiritRated ★ 0.5
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.0
Forever and EverRated ★ 2.5
One and OnlyRated ★ 4.0