Titles you rated
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5