Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5