Series
Ratings
15- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0- Ms. Blackrose's Stationary StoreRated ★ 5.0
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 5.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 2.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 3.5
The Little Lies We All TellRated ★ 4.0
Zombie Land SagaRated ★ 5.0- The World God Only Knows IIRated ★ 4.0
- The World God Only KnowsRated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 5.0
Urusei YatsuraRated ★ 5.0- Urusei Yatsura Season 2Rated ★ 5.0