Titles you rated
IRISRated ★ 3.0
LiveRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 0.5
One Dollar LawyerRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
NewtopiaRated ★ 1.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.0
My MisterRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0