Movies
Ratings
143
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 2.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
MauriceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Rohan at the LouvreRated ★ 3.5
The Lies She LovedRated ★ 1.5
A Monster in ParisRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
BoltRated ★ 3.5
ItRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.5