Titles you rated
Come and SeeRated ★ 4.0
TangerineRated ★ 3.5
Monsieur Hulot's HolidayRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Three Colors: RedRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
RushmoreRated ★ 4.0
Before I DisappearRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 5.0
RomaRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0