Titles you rated
Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
UniteUp! -Uni:Birth-Rated ★ 4.0
WITCH WATCHRated ★ 5.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Trigun StampedeRated ★ 3.0
MashleRated ★ 2.5
CLASSIC★STARSRated ★ 1.0
You Are Ms. ServantRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 3.5
UniteUp!Rated ★ 3.5
Revue StarlightRated ★ 4.0- Nintama RantaroRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0