Series
Ratings
118
Fragrance of the First Flower Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.0
Haunted HotelRated ★ 2.0
MobiusRated ★ 4.0
The 19th Medical ChartRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 3.5
VoirRated ★ 2.5
Miss the DragonRated ★ 2.0
SPEC: ShouRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 3.0- Dr.B-PANGRated ★ 3.0
RatchedRated ★ 3.5
The Victims' Game Season 2Rated ★ 2.5
UzumakiRated ★ 1.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.5
BanG Dream! Season 3Rated ★ 3.5
BanG Dream! Season 2Rated ★ 3.5
BanG Dream! Season 1Rated ★ 2.5