Series
Ratings
23
Death's GameRated ★ 3.5- JewelpetRated ★ 3.0
The Sound of MagicRated ★ 3.5- Squid Girl!Rated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
DororoRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0