Titles you rated
WALL-ERated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Joe's ApartmentRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 3.5
MM, UH, OH, AHRated ★ 3.5- Stay AliveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5