Movies
Ratings
637
TenetRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
EliRated ★ 3.5
Warning: Do Not PlayRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.5
DollsRated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 3.0
In the Tall GrassRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.5