Series
Ratings
13
The Art of SarahRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0