Titles you rated
Boys with SecretsRated ★ 2.0
PUNKS△TRIANGLERated ★ 1.0- Takumi-kun Series -Drama-Rated ★ 1.0
- Diary of a Girl in love with ScandanaviaRated ★ 3.0
My Beautiful ManRated ★ 5.0
Jack O' FrostRated ★ 5.0
Numa Otoko to Numa Ochi Onna no Midnight Call: Nebusoku no Genin wa Jibun ni Aru.Rated ★ 4.0- Ikemen Seven DaysRated ★ 3.5
Two Office Workers Who Are Too Poisonous For One's EyesRated ★ 4.0
Beni Sasu LifeRated ★ 3.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.0
Happy of the EndRated ★ 5.0
Perfect ProposeRated ★ 4.0
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 5.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0- Muchaburi!: Watashi ga Shachou ni NarunanteRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0