Series
Ratings
253
Killing EveRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
LTNSRated ★ 3.5
Love All PlayRated ★ 1.5
Ace of Diamond Act IIRated ★ 4.0- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.0
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0