Movies
Ratings
297
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5