Movies
Ratings
383
The ClassicRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
One Piece Film: GoldRated ★ 1.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
AntebellumRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5