Movies
Ratings
201
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 5.0
Pom PokoRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0