Movies
Ratings
421
Bird BoxRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Double JeopardyRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5