Movies
Ratings
1136
Project Hail MaryRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
27 NightsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5