Titles you rated
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 4.5
The First FrostRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0