Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0