Titles you rated
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0