Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5