Series
Ratings
70
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 0.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.5
SeoulmoonRated ★ 4.5- JealousyRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5- First LoveRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.5- ChangeRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.0
The Last SongRated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Orange DaysRated ★ 3.0- すいかRated ★ 2.5
- プライドRated ★ 3.0
- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5