Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5