Movies
Ratings
470
Don't Look UpRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 0.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
Bring Me HomeRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0