Series
Ratings
51
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 3.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5