Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Our Dating SimRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Real MenRated ★ 0.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
JTBC LectureRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 2.0
TorchwoodRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.5