Series
Ratings
10
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5