Series
Ratings
138
The SopranosRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
The Brothers SunRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SprintRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0