Titles you rated
Dream ProductionsRated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
- JeongnyeonRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 3.5
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5