Movies
Ratings
102
Ode to My FatherRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Ring TwoRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 5.0