Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0