Titles you rated
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
- BossRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0