Series
Ratings
68
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Youn's StayRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.0