Series
Ratings
396
Storm HawksRated ★ 3.0
Storm HawksRated ★ 3.0- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Hilda Season 3Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.0
Flavorful OriginsRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 3.0
KaibaRated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.5
Trigun StampedeRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 2.0
BANANA FISHRated ★ 5.0