Titles you rated
HuntRated ★ 2.5
Sing 2Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0
You Should Have LeftRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
CallRated ★ 1.0
Okay! MadamRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 1.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Project PowerRated ★ 1.0
InnocenceRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 2.0
Me and MeRated ★ 2.5
Sonic the HedgehogRated ★ 1.5
JexiRated ★ 1.0
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 3.0
The Night ClerkRated ★ 2.5