Titles you rated
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5