Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Rebel RidgeRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Wrath of ManRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
John WickRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0