Series
Ratings
108- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 1.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5