Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
StalkerRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0- The White DiamondRated ★ 4.0
Song to SongRated ★ 4.0
The Sword in the StoneRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5