Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5