Movies
Ratings
349
The PrestigeRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Ice BarRated ★ 3.0
Racing StripesRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
The DealRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 3.0
Slim TimeRated ★ 3.0
Johnny ExpressRated ★ 4.0