Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 2.0
Yi YiRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
GlassesRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0